5 kwietnia 2024 r., wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza, udali się z wizytą do Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie, podczas której czytali dzieciom bajki. Były to utwory dobrze znane i ponadczasowe, jak np.: „Czerwony kapturek”, „Lokomotywa”, „Pinokio” i wiele innych.

Uczniowie naszej szkoły, doskonale rozumieją jak ogromny wpływ ma literatura i głośne czytanie, na wszechstronny rozwój dziecka.

Nasi podopieczni spotkali się z bardzo miłym przyjęciem, a przedszkolaki były zafascynowane spotkaniem z uczniami naszej szkoły. Na koniec, w podziękowaniu za wizytę, maluchy nauczyły „starsze koleżanki i kolegów”, piosenki i tańca do niej.

Było to bardzo wspaniałe i pełne wspomnień spotkanie, ponieważ cześć uczniów była wychowankami Bajkowego Przedszkola.

Dziękujemy za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.

mgr Katarzyna Nowak