8 marca 2024 r., świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Samorząd Uczniowski, wraz z przedstawicielami męskiej społeczności szkolnej, złożył serdecznie życzenia Dziewczętom oraz wszystkim Paniom, pracującym w naszej szkole. Chłopcy częstowali swoje Koleżanki drobnymi słodkościami, a Paniom wręczali kwiaty oraz własnoręcznie wykonane upominki.

Z okazji Święta Kobiet, zorganizowano również wybory Miss Szkoły. Zdjęcia kandydatek zostały wywieszone w antyramach na szkolnym korytarzu, a panowie za pomocą kodu QR, oddawali głos na swoją faworytkę. Tytuł Miss szkoły, zdobyła Nina Kramer z klasy 1d LO. Gratulujemy!

Tego dnia rozstrzygnięty został również, ogłoszony przez SU, konkurs plastyczny pt.: „Kobiety, które inspirują”

Komisja w składzie:

1.  Małgorzata Limanówka – wicedyrektor szkoły
  2. Gabriela Lasowska – nauczyciel bibliotekarz
  3. Natalia Łuszczek – pracownik administracji

wyłoniła Laureatów konkursu:

I miejsce – kl. 2TB
II miejsce – kl.1PI
III miejsce – ex aequo kl. 2PI i kl. 3HŻ

Dziękujemy klasom, które włączyły się do zabawy i gratulujemy zwycięzcom.
Mamy nadzieję, że udało nam się sprawić, że ten dzień był dla naszych wszystkich Pań wyjątkowy.

Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego