5 kwietnia 2023 r. uczniowie klasy 2 abc LO uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych w Instytucie Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej Uniwersytetu Szczecińskiego. „Uniwersytet w murach szkoły” to propozycja Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno – Ekonomicznej Uniwersytetu Szczecińskiego, skierowana do szkół ponadpodstawowych. Oferta zajęć stanowi uzupełnienie i poszerzenie podstawy programowej z geografii oraz daje możliwość pokazania młodzieży na czym polega studiowanie.

Zajęcia

Podczas tego dnia uczniowie klasy 2 abc LO uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez profesora Michała Kupca pn.: „Dane przestrzenne we współczesnych konfliktach dla klas pro obronnych” i „Fotogrametria małym dronem. Jak zabawkowym dronem robić poważne rzeczy” oraz „Ekologiczne pozbywanie się sprawnych produktów”, które prowadziła dr Izabela Ostrowska.

Zajęcia
Zdjęcie grupowe przed wydziałem ekonomii, finansów i zarządzania

mgr Edyta Daszkiewicz