15 grudnia 2023 r., wzięliśmy udział w spotkaniu autorskim, z pisarką Agatą Przybyłek. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnie. Pani Agata jest z wykształcenia psychologiem, a z pasji pisarką, autorką powieści obyczajowych, komedii romantycznych oraz dramatów psychologicznych. Zadebiutowała w 2015 r., powieścią „Nie zmienił się tylko blond”. Obecnie ma na swoim koncie ponad 20 wydanych książek. Podczas spotkania, pisarka opowiadała o początkach swojej pracy, o tym skąd bierze pomysły na książki, i jak ważna jest pasja w życiu każdego człowieka.Z jednej strony uwielbia bawić i sprawiać, by jej książki pomagały oderwać się od problemów dnia codziennego, a z drugiej chętnie porusza tematy społeczne i przemyca do książek swoją wiedzę psychologiczną.

Najnowsza książka “Festiwal Lodowych Serc”, w której autorka zabiera nas na Festiwal Lodowych Rzeźb, by przy dźwiękach kruszonego lodu ogrzać nasze serca opowieścią pełną nadziei i magii, jest dostępna w naszej bibliotece szkolnej.

mgr Gabriela Lasowska