17 stycznia 2024 r., w Gryfinie, odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców. W pierwszym meczu turnieju, pewnie pokonaliśmy drużynę ZSP w Gryfinie. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla reprezentacji naszej szkoły. Kolejnym przeciwnikiem był zespół I LO z Gryfina. Pierwszego seta zdecydowanie wygrali nasi siatkarze. W drugim secie, niestety nie byliśmy w stanie utrzymać tak wysokiej formy i musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Decydujący set był bardzo wyrównany i zacięty. Niestety w kluczowych momentach, naszym zawodnikom zabrakło zimnej krwi i zaczęły pojawiać się błędy. Ostatecznie ulegliśmy rywalowi 2:1, zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju. Smutek i żal towarzyszyły zarówno zawodnikom, jak i opiekunom. Mimo wszystko, reprezentantom naszej szkoły, należą się brawa i gratulacje, za zaangażowanie oraz wolę walki.