6 grudnia 2023 r., jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. W bożonarodzeniowy nastrój społeczność szkolną wprowadziły pięknie przystrojone choinki. W budynku nr 1, tradycyjnie choinkę ubierali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z Panią Dyrektor Adrianą Salamończyk i Panią wicedyrektor Agnieszką Bylewską. W budynku nr 2, choinkę stroili uczniowie klasy 2d LO z wychowawczynią, Panią Emilią Marcinkowską.

Mikołajki w ZSP w Chojnie
Mikołajki w ZSP w Chojnie

W szkole tego dnia zrobiło się niezwykle świątecznie. Uczniowie i nauczyciele przyszli ubrani w świątecznych, czerwonych sweterkach, w czapkach Mikołaja i opaskach z rogami renifera. W niektórych klasach pojawiły się również mikołajkowe upominki. Było naprawdę miło i mikołajkowo.

Mikołajki w ZSP w Chojnie
Mikołajki w ZSP w Chojnie

mgr Edyta Daszkiewicz