Szkolno-Wychowawczego w Chojnie.

W dniach 9-27 października 2023 r., Szkolny Klub Wolontariusza, przeprowadził zbiórkę zamkniętą, na rzecz podopiecznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie. Organizatorem zbiórki był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie, we współpracy z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Zbiórka wolontariat ZSP w Chojnie

Chętni wolontariusze, na przerwach między lekcjami, zbierali pieniądze oraz sprzedawali bransoletki. Uczniowie i uczennice z zapałem przystąpili do rozpowszechnienia akcji w całej szkole. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu, akcja zakończyła się sukcesem, bowiem sprzedano ponad 200 sztuk bransoletek, na łączną kwotę 1298,50 zł. Cała suma trafiła na subkonto podopiecznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie.

Zbiórka wolontariat ZSP w Chojnie

W zbiórkę włączyli się uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie.

Zbiórka wolontariat ZSP w Chojnie

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie.

Szkolny Klub Wolontariusza
mgr Katarzyna Nowak