8 listopada 2021 r. odbyły się kolejne warsztaty na platformie kursowej, w ramach szkolenia z programu „Młodzi w akcji+”. Spotkanie prowadziły koordynatorki programu – pani Magdalena Domańska i pani Judyta Ziętkowska.

Oriana Kozłowska z kl. 1 c LO, Aleksandra Oczyńska z kl. 1 a LO, Amelia Laskowska z kl. 1 b LO.

Omawiałyśmy nasz pomysł na realizację zadania projektowego i poznałyśmy etapy pracy. Zastanawiałyśmy się nad celami naszego pomysłu. Zdałyśmy sobie sprawę z tego, że ważnym etapem naszych działań będzie pozyskanie sojuszników – osób, których wiedza i  doświadczenie będą nam potrzebne. Przed nami trudne wyzwanie, czas na podsumowania, których dokonamy wspólnie z opiekunem panią Edytą Krupą – Nadolny. Będziemy analizować to, czego się dowiedziałyśmy na szkoleniach i ustalimy etapy naszej pracy badawczej. Zaczniemy od doprecyzowania pomysłu i pozyskiwania informacji na  interesujący nas temat.

Wiemy już jak planować działania, wyznaczać cele i przeprowadzać diagnozę. Teraz musimy to odnieść do naszego pomysłu. Nadchodzi czas na naszą inicjatywę.

Amelia Laskowska, kl. 1 b LO