29 września 2023 r., obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. W klasach odbyły się spotkania klasowe przy słodkim poczęstunku, a chłopcy otrzymali od swoich koleżanek symboliczne upominki. Dla podkreślenia charakteru tego wyjątkowego święta, chłopcy oraz dziewczęta, przyszli do szkoły mając element męskiego stroju, jakim jest krawat bądź mucha.

Samorząd Uczniowski zorganizował tego dnia wybory Mistera Szkoły. Zdjęcia kandydatów zostały wywieszone w antyramach na szkolnym korytarzu, a dziewczęta na specjalnych kartach wybierały swojego faworyta. Najwięcej głosów i tytuł Mistera Szkoły otrzymał Michael Kwartnik z klasy 2c LO.

Wszystkim przystojniakom biorącym udział w wyborach, gratulujemy odwagi i fantastycznego dystansu do siebie!