21 września 2023 r. odbyły się wybory do Samorządu w Internacie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie. Wybory poprzedziła kampania wyborcza, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy i pomysły.

Uczniowie wybierali swoich przedstawicieli spośród siedmiorga kandydatów. Wybory były tajne i wzięli w nich udział wszyscy obecni wychowankowie. Komisja wyborcza w składzie: Dorota Łańcuta, Karol Biczyński oraz Anastazja Snopek, pod przewodnictwem Pani Marleny Wawrzyńczyk, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. W skład Samorządu Internatu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów. Przewodniczącym został Remigiusz Wójcik, wiceprzewodniczącym Oskar Nowicki, a skarbnikiem Amelia Młodojewska.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy pomysłowości i wytrwałości!!!

mgr Marlena Wawrzyńczyk