27 kwietnia 2023 r. na zaproszenie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Janusza Korczaka w Chojnie, uczestniczyliśmy w „Giełdzie Szkół”. Byliśmy jedną z 5 szkół ponadpodstawowych, biorących udział w tym wydarzeniu. Pod opieką Pani Gabrieli Lasowskiej i Pana Aleksandra Lizaka, nasi niezawodni uczniowie: Aleksandra Kozak klasa 1a LO, Hanna Jońca klasa 3ac LO oraz Mikołaj Olejniczak klasa 3ac LO, zaprezentowali ofertę edukacyjną i bazę dydaktyczną naszej szkoły. Wzbudziliśmy duże zainteresowanie, dzięki profesjonalizmowi naszych uczniów, którzy bardzo obrazowo przedstawili ofertę naszej szkoły, prezentując bazę edukacyjną szkoły, liczne staże i koła zainteresowań oraz współpracę z uczelniami wyższymi. Dodatkowo Pani Gabriela Lasowska udzieliła młodzieży licznych wskazówek, związanych z naborem do naszej szkoły.

Uczniowie na scenie
Stanowisko promocyjne

Zespół do spraw promocji szkoły