Uczestnicy projektu „WAVE – Woda – Aqua – Viz – Everywhere”  realizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie oraz węgierskie Jurisch Miklós Gimnazjum z Kőszeg, którego motywem przewodnim jest woda, jako jeden z głównych składników życia, zorganizowali akcję sprzedaży błękitnych rzemykowych bransoletek.

Przebieg projektu

Całe przedsięwzięcie odbywało się w dniach od 14 lutego 2012 r. do 25 lutego 2012 r. Fundusze zgromadzone w tej akcji to 530 zł, które wsparły organizację PAH (Polska Akcja Humanitarna) w programie „Studnia dla Południa”.
Dzięki udziałowi w akcji pomożemy PAH zbudować studnię dla dzieci w szkole Du Cum w Sudanie Południowym. Uczniowie tej szkoły nie mają dostępu do czystej wody pitnej, a przecież dostęp do wody jest podstawowym prawem człowieka.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

mgr Anna Dubik-Galicka