1 czerwca 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Był to dzień, w którym społeczność uczniowska ubrana na kolorowo, przyszła do szkoły bez plecaków. Amerykański zwyczaj przychodzenia do szkoły bez plecaka, okazał się doskonałą zabawą, zmuszającą uczniów do wymyślania, w czym przynieść tego dnia podręczniki i przybory szkolne. Pomysł obudził w uczniach niespotykane pokłady kreatywności. Wśród ciekawszych pomysłów, można wymienić: oponę samochodową, pokrowiec na gitarę, skrzynkę na narzędzia, poszewkę na poduszkę czy szufladę.

Obchody dnia dziecka

Na długiej przerwie wszyscy spotkali się na poczęstunku, ufundowanym przez Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski. Kiełbaski i słodkie bułeczki, a przede wszystkim doskonałe humory, spowodowały, że czas tego dnia upłynął wszystkim bardzo przyjemnie.

Obchody dnia dziecka