Zakończył się nabór na staże zagraniczne w ramach projektu „Europejska jakość w kształceniu zawodowym”. Zakwalifikowani uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie z Technikum Zawodowego w zawodach: technik informatyk, technik budownictwa, technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych, odbędą 4-tygodniowe staże w przedsiębiorstwach na Węgrzech, Luksemburgu w Anglii i na Malcie.

W wyniku postępowania kwalifikacyjnego w stażach w Luksemburgu i na Węgrzech udział wezmą uczniowie z Technikum Zawodowego w zawodzie technik informatyk:

Luksemburg:

1. Błażkiewicz Michał
  2. Miler Konrad
  3. Soluch Piotr
  4. Żarkowski Bartosz

Węgry:

1. Chański Przemysław
  2. Kiepura Maciej

osoba rezerwowa: Bindas Dominik

W wyniku postępowania kwalifikacyjnego w stażach w Anglii, na Malcie i na Węgrzech udział wezmą uczniowie z Technikum Zawodowego w zawodzie technik budownictwa, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych:

Technik budownictwa