Dnia 12.06.2012 r. o godzinie 16.00 w  ZSP Nr 1 w Chojnie nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej pt.”Kobiety Sukcesu”. Autorką wystawy, składającej się z 20. zdjęć kobiet, które zostały uznane przez uczniów naszej szkoły kobietami sukcesu, jest uczennica klasy I b LO – Joanna Szymkowiak. Z tej okazji zjawiło się wielu gości, przede wszystkim bohaterki owej wystawy oraz uczestnicy projektu ze strony czeskiej i polskiej.
Wstępem do wystawy było spotkanie w sali kinowej, gdzie pani dyrektor Adriana Salamończyk powitała gości, a pan Janusz Cezary Salamończyk przedstawił krótko założenia projektu.

Przedstawienie założeń projektu

Po omówieniu działań w ramach projektu gospodarze wraz z goścmi zebrali się w sali maturzysów, gdzie po raz pierwszy wszyscy mieliśmy okazję podziwiać zdjęcia Kobiet Sukcesu autorstwa naszej koleżanki. W sali został przygotowany poczęstunek dla naszych gości, dzieki czemu mieliśmy możliwość porozmawiać przy kawie.

Oglądanie zdjęć kobiet sukcesu

Wszyscy goście byli pod wrażeniem pracy, jaką włożyła Joanna Szymkowiak w przygotowanie wystawy.  Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a na twarzach gości malowało się zainteresowanie i podziw. W naszej lokalnej społeczności znajduje się wiele kobiet sukcesu, z czego jesteśmy ogromnie dumni.

Zdjęcie grupowe