20 czerwca 2023 r. w ramach projektu „Career counselling – practical approach” – „Praktyczne podejście do doradztwa zawodowego”, odbyła się w naszej szkole konferencja szkoleniowa, upowszechniająca rezultaty projektu. Uczestnikami szkolenia była kadra pedagogiczna szkoły.

Przebieg konferencji

Słuchaczy powitała Pani Dyrektor Adriana Salamończyk oraz koordynator projektu Pan Janusz Cezary Salamończyk, który przedstawił założenia i cele projektu. Szkolenie przeprowadziła nauczycielka przedmiotów zawodowych informatycznych Pani Kamila Góra. Zaprezentowała uczestnikom platformę internetową projektu, na której umieszczane są informacje o wydarzeniach, spotkaniach, produktach intelektualnych. Omówione zostały plany części lekcji, które zostały stworzone podczas realizacji projektu.

Przebieg konferencji

Uczestnicy konferencji zostali zapoznani z instrukcją obsługiwania platformy internetowej, z której mogą korzystać podczas zajęć, w celu wykorzystywania scenariuszy, ankiet lub quizów.

Natalia Łuszczek