Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie został zakwalifikowany do Programu Innowacyjna Szkoła Google!
Założeniem Programu jest zapewnienie placówkom oświatowym kompleksowych rozwiązań wspierających rozwój edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi cyfrowych w zakresie obejmującym m.in.:
– konfigurację, wsparcie techniczne i metodyczne dla bezpłatnej platformy Google Workspace for Education
– przeszkolenie kadry dydaktycznej, zespołu IT oraz kadry zarządzającej w obszarze wykorzystania nowych technologii w szkole
– przygotowanie do certyfikacji oraz vouchery na egzaminy dla  Google Edukatorów
– dostęp do najlepszych, certyfikowanych nauczycieli Google w Polsce (GEG Poland) oraz ich wsparcia.
Działania w ramach Programu Innowacyjna Szkoła Google! będą realizowane od 1 września 2023 r.

Program Innowacyjna Szkoła Google!

mgr Kamila Góra