07.02.2023 r. uczniowie klasy 2 d LO, o kierunku przyrodniczym z elementami kryminalistyki, uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych w Instytucie Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Zajęcia na temat „Mikroskopowa budowa włosa”, w ramach realizacji materiału z elementów kryminalistyki, przeprowadziły dr inż. Ewa Filip, mgr Anna Sielska oraz mgr Natalia Czarniecka.

Zajęcia

W części teoretycznej uczniowie zostali zapoznani z budową i rodzajami uszkodzeń włosów. W części praktycznej każdy uczeń samodzielnie przygotowywał preparat z własnego włosa i  dokonał jego obserwacji mikroskopowej.

Zajęcia

Zajęcia odbyły się w bardzo miłej atmosferze. Nasza młodzież poszerzyła umiejętności mikroskopowania na bardzo dobrych mikroskopach.

Zajęcia

Dziękujemy Pani dr Ewie Filip za wieloletnią współpracę.

Opiekunowie:

mgr Agnieszka Pawlaczy